<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kim Maessen</provider_name><provider_url>https://kimmaessen.be/en/</provider_url><author_name>info@kimmaessen.be</author_name><author_url>https://kimmaessen.be/en/author/infokimmaessen-be/</author_url><title>PAB4030-O6000-000QR - Kim Maessen</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="S90JkLRt19"&gt;&lt;a href="https://kimmaessen.be/en/product/pab4030-o6000-000qr/"&gt;PAB4030-O6000-000QR&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://kimmaessen.be/en/product/pab4030-o6000-000qr/embed/#?secret=S90JkLRt19" width="600" height="338" title="&#x201C;PAB4030-O6000-000QR&#x201D; &#x2014; Kim Maessen" data-secret="S90JkLRt19" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;